czwartek, 17 listopada 2016

Małe powierzchnie - aranżacje

Trendy wnętrzarskie powszechnie znane i stosowane w wielu domach uwzględniają małe powierzchnie mieszkań, które wydają się wyjątkowo problematyczne w odniesieniu do ich urządzania. Wobec tego warto posiłkować się kilkoma praktycznymi wskazówkami podczas aranżacji wnętrz niewielkich przestrzeni mieszkalnych.

 Z pewnością kluczem w tworzenie estetyki małych mieszkań stanie się gra świateł i opieranie na złudzeniach optycznych - warto w tym celu wykorzystać nowoczesną technologię, przy użyciu której tworzone są fototapety. Trójwymiarowe obrazy naścienne w naturalny sposób powiększą optycznie przestrzeń mieszkalną, nadając jej jednocześnie unikalnego charakteru.

 Równie istotne okazuje się funkcjonalne rozmieszczenie mebli oraz ich odpowiedni wybór - składane meble, które można skompresować do mniejszych rozmiarów wydają się wyjątkowo trafną propozycją dla użytkowników małych powierzchni.

 Aranżacja wnętrz małych mieszkań wymaga także zastosowania odpowiedniej kolorystyki - jasna i ciepła wpłynie na optyczne powiększenie pomieszczenia. Świetnie zresztą przedstawia to artykuł o aranżacji małych kuchni: http://www.domolubni.pl/5-najprostszych-sposobow-jak-urzadzic-mala-kuchnie/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz